Jak schudnąć w sześć tygodni i nie być nieszczęśliwym w tym procesie

Zacznij od rzucenia diety na wypadek awarii. Lato jest (prawie) oficjalnie tutaj, co oznacza, że ​​na horyzoncie jest mnóstwo zabawnych rzeczy: wakacje, letnie spotkania i leniwe dni w parku.

A dla niektórych może to również oznaczać, że jesteś nieco ponad miesiąc od ślubu, a może jesteś druhną lub druhną dla twojego najlepszego kumpla.

Bez względu na to, co zaplanowałeś, istnieje duża szansa, że ​​Twój tok myślenia zmienił się z faktycznej aktywności na najlepszą metodę odchudzania. Dlaczego tak myślimy? Ponieważ teraz szuka sposobu, aby schudnąć w ciągu sześciu tygodni, czy możesz stracić 20 funtów w ciągu 6 tygodni i stracić kamień w 6-tygodniowym planie dietetycznym zyskuje popularność w Google.

I chociaż wiadomo, że internet kłamie, dane wyszukiwania nie.

Obecnie tysiące kobiet chce poznać najlepszy sposób na zrzucenie wagi w ciągu sześciu tygodni i osiągnięcie swojej docelowej wagi.

Chociaż nie musimy wbijać do domu (ponownie), dlaczego waga nie jest jedynym wyznacznikiem zdrowia, czujemy, że nadszedł czas, aby porozmawiać o zdrowych sposobach wprowadzania zmian w stylu życia, które mogą prowadzić do zdrowych rezultatów przez całe życie.

Zamiast skupiać się na wadze i żyć żałośnie, aby osiągnąć swoje „wymarzone ciało”, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie są łatwe sposoby wprowadzania zmian - przyniosą korzyści zarówno ciału, jak i umysłowi.

Jak schudnąć w sześć tygodni - Twój zdrowy przewodnik Twoje pytanie: ile możesz stracić w ciągu 6 tygodni? Zalecana przez ekspertów utrata masy ciała wynosi około 1–2 funty tygodniowo (już i ryzykujesz zaburzeniem metabolizmu), więc niektóre kobiety mogą potencjalnie stracić około pół kamienia tłuszczu w ciągu sześciu tygodni, podczas gdy inne będą po prostu nieśmiałe.

Ale utrata tłuszczu (utrata masy ciała) jest wyjątkowa i zależy od wielu czynników. To, że ktoś na siłowni widzi wyniki szybciej niż ty, nie oznacza, że ​​nie robisz postępów. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że w skład ciała wchodzi wiele czynników.

Czy możesz stracić 20 funtów w ciągu 6 tygodni? Odnosimy się powyżej: utrata masy ciała w tym tempie nie byłaby uważana za „zdrową” przez wielu ekspertów, w tym NHS, którzy zalecają „bezpieczną stawkę od 0,5 kg do 1 kg (1 funta do 2 funtów) co tydzień”.